Şartlar ve Koşullar

Bu web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu web sitesini herhangi bir şekilde kullanmanız burada belirtilen Şart ve Koşulları kabul ettiğiniz anlamına geldiğinden, lütfen bu belgedeki Şart ve Koşulları dikkatle okuyun.

Bu web sitesine iletilen tüm kişisel bilgiler veya materyaller bu web sitesinde bulunan Gizlilik Uyarısı'na tabidir.
Bu web sitesinde yer alan tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olması için tüm makul çabayı göstermemize rağmen bu web sitesinde yer alan bilginin doğru veya eksiksiz olmamasından sorumlu tutulamayız. Bu web sitesindeki materyale güvenmenizden doğan sorumluluk tarafınıza aittir. Materyalde ve bu web sitesinde bulunan bilgilerde yapılan her tür değişikliği takip etme sorumluluğunun tarafınıza ait olduğunu kabul edersiniz.

Bu web sitesine elektronik posta veya başka yollarla aktardığınız kişisel olmayan her tür yazışma veya veri, soru, yorum, öneri vb. materyalin gizli ve tescilli olmadığı kabul edilecektir. Aktardığınız veya yayınladığınız her şey İzokon İnşaat'ın mülkü haline gelir ve çoğaltma, kamuya açma, aktarma, yayınlama, yayımlama ve ilan etme dahil olup bunlarla sınırlı olmaksızın herhangi bir amaçla kullanılabilir.

Söz konusu kullanım bilgileri, ibraz eden tarafa tazminat hakkı vermez. Bilgileri göndererek ibraz ettiğiniz materyal/içeriğin sahibi olduğunuzu, bunların iftira niteliğinde olmadığını ve İzokon İnşaat tarafından kullanımının herhangi bir üçüncü kişinin haklarını ihlal etmeyeceğini ya da yürürlükteki yasaların ihlaliyle karşı karşıya bırakmayacağını garanti edersiniz. İzokon İnşaat gönderilen bilgileri kullanmakla yükümlü değildir.

Bu web sitesindeki her tür metin, resim ve diğer materyallere ait tüm telif hakları, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet hakları İzokon İnşaat'a aittir veya ilgili sahibinin izniyle siteye dahil edilmiştir.

Bu web sitesinde gezinebilirsiniz. Yazdırma veya bir sabit diske indirme yoluyla ya da başka şahıslara iletme amacıyla İzokon İnşaat kaynak gösterilerek alıntılarını çoğaltabilirsiniz.

Bu web sitesinden çoğaltılan hiçbir şey satılamaz veya ticari kazanç amacıyla dağıtılamaz, değiştirilemez ve başka herhangi bir tür çalışmaya, yayına veya web sitesine dahil edilemez.

Bu web sitesinde yazılı ve görsel her türlü değişiklik ve düzenleme yapma hakkımız saklıdır.

Yukarıdaki yazılı bilgiler dışında yapılan her türlü girişim yasal kovuşturma hakkı doğurur.


İZOKON İNŞAAT SANAYİ TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ